referencie

Andrea

"Zumba Baryll by mala byť registrovaná ako liek na všetky choroby :) Laciho som zažila len 2krát na našich Move akciách v Malackách, ale je to úžasný a charizmatický človek plný pozitívnej energie, ktorú rozdáva všade naokolo. Mali by sme robiť, čo nám ide a čo nás baví a vidieť, že ty si sa trafil do povolania :) Ďakujeme za super choreografie, ktoré pôsobili tak prirodzene a nenásilne. Záverečná pesnička, kde sme mali ruky a lá letiaci vtáčik- superné. Ďakujeme a veľa pretancovaných rokov ešte prajem."

Zuzana

"Laciho zumba je zábava, tanec, relax, posilňovanie a absolútne perfektná nálada a pohoda. Na Laciho zumbe človek zrelaxuje nie len telo, ale aj myseľ a to je absolútna jednička. Aspoň pre mňa. Myslím, že ak sa človek rozhodne relaxovať a vyberie si spôsob relaxu, ktorý ho baví, tak z tej hodiny by mal odchádzať absolútne šťastný a príjemne unavený. Ďakujem Laci, za Tvoje hodiny zumby."

Zuzana

"Už druhý mesiac navštevujem Vaše hodiny - síce nie úplne pravidelne, na Dlhých Dieloch. Tri roky chodím cvičiť aj do fitka a chcela som si pridať ešte aj inú aktivitu. A tak som sa vrátila k zumbe, ktorú som síce už vyskúšala, ale nevydržala som pri nej. No a návrat k zumbe pod Vaším vedením stojí za to, teším sa na každú ďalšiu hodinu! Váš prístup, nadšenie pre tanec a radosť z pohybu, ktorú prezentujete robia z Vašej zumby úžasný zážitok ☼ Zuzana."

Mária

"Lacikám, veľmi pekne ti ďakujem za ďalšiu skvelu hodinu. Opäť som sa musela presvedčiť, že tvoja Zumba je najlepšia v Bratislave !!! Za iné mestá hovoriť neviem, inde som nebola, ale tu si pre mňa (NÁS) pááán :-)

S podravom

Mária"

Zuzana J.

"Tvoj svet prenesený do Tvojej novej web stránky to sú Tvoje jedinečné, profesionálne, tancom a optimistickou energiou nabité hodiny zumby !!!"

Veronika

"Zumba mi dala znovu chuť do života.Odporúčam každému, hlavne osobám, ktoré majú radi rytmus, posilňovanie a hlavne hudbu."

Zuzana L.

Tvoja zumba je pre mňa najlepšia zo všetkých čo som bola. Som bývalá tanečníčka a veľmi ma bavia Tvoje choreografie, každá hodina je perfektná a užívam si ju. Konečne som našla zumbu ktorá mi vyhovuje. Prajem stále veľa pozitívnej energie :-)

Martina

"Ďakujem velmi pekne za skvelú hodinu!!! Vyskušala som už asi 15 inštruktorov v Bratislave a ani jeden mi nesadol... buď to bolo nudné, alebo tak kondične namáhavé že som to dychom nezvládala a od nadmerného skákania mi klby začali odchadzať.

Tanečná zumba je skvelaaaaa :-))))) ... rada prídem na každú hodinu

M.

PS: Nepreháňam ak tvrdím že patríš medzi najlepších na Slovensku, ak nie v celej Europe!"

Tvoj názor ma tiež zaujíma

Ak si bol/a spokojný/á, povedz to aj ostatným, ak si nebol/a, povedz to mne!
Ďakujem :)